تبلیغات
دعوت نامه اورکات قزاق های ۵ رینگو و ..... .و خدمات رایگان برای وبلاگی ها - S.W.A.T 4

 

 جمعه 21 اسفند 1383

S.W.A.T 4 [معرفی بازی , ]

شما در این بازی فرماندهی یک گروه زبده را برعهده خواهید داشت و باید به انجام ماموریت های مختلف محوله از نجات گروگانها گرفته تا موقعیتهای متفاوتی که به قدرت شلیک بسیار بالایی نیاز دارند ، بپردازید و طعم یک بازی فراموش شده با امکانات جدیدتر و پیشرفته تر را بچشید... 

  توسعه دهنده :

Irrational Games

  ناشر :

Vivendi

  سبك :

اکشن

  تاریخ انتشار :

بهار سال 2005

   

 

 

 

<:P:>سری بازیهای Swat تاریخچه طولانی و گوناگونی در دنیای بازیهای کامپیوتری دارد و این بازی برای اولین بار در دهه پیشین با سبک Puzzle-Solving simulation و با عنوان Police Quest : Swat وارد دنیای بازیها شد. سپس در سال 1998 Swat به سبک Real Time Tactical - استراتژی تغییر یافت و به Police Quest : Swat2 شهرت یافت. یک سال بعد Swat به یک بازی اول شخص فوق العاده تبدیل شد در حالی که بهترین بازی از این سری شناخته شد. این بار نام Swat3: Close Quarter Battle برای این بازی انتخاب شده بود. پس از گذشت چندین سال Swat به دست فراموشی سپرده شد ولی در این روزها Irrational Games سازنده بازی Tribes : Vengeance تمام وقت خود را صرف کار بر روی Swat4 می کند. یک بازی اول شخص واقع گرایانه که با استفاده از تاکتیکهای واقعی پلیسی به نظر یک بازی محبوب می آید. در Swat4 شما فرماندهی یک گروه زبده از نیروهای Swat را در میان ماموریتهای گوناگون به عهده خواهید داشت. از ماموریتهای خطرناک نجات گروگانها گرفته تا موقعیتهای متفاوتی که به قدرت شلیک بسیار بالایی نیاز دارند. ولی این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که در حین انجام ماموریتها در نقش یک افسر پلیس فقط هنگامی می توانید از اسلحه استفاده کنید که چاره دیگری نداشته باشید! وظیفه شما حفاظت و ارایه خدمات به مردم است و این امر با دستگیری مجرمانی که عدالت را بر هم می زنند تحقق می یابد نه با شلیک کردن به سمت آنها! این بدان معنی است که اگر شما مانند سربازی که درحال جنگ است رفتار کنید موفق به انجام ماموریت محوله نخواهید شد. انجام بازی به صورت تک نفره بسیار آسان خواهد بود. بعد از انجام یک عملیات آموزشی و کوتاه شما با مهارت های لازم نظیر کار با اسلحه ها ، نارنجکها ٬ نفوذ به مخفیگاه های دشمن و یك دوربین كه به شما اجازه جستجوی گوشه و كنار را می دهد ، آشنا می شوید. سپس اولین ماموریت شما آغاز می شود. در آغاز هر مرحله ٬ شما خلاصه ای از وضعیت منطقه و همچنین اطلاعاتی در مورد متهم یا متهمان دریافت خواهید كرد.
یك نقشه از منطقه كه اطلاعات فوق العاده كاملی را ارایه می دهد و همچنین تصاویر متهمان در اختیارتان قرار می گیرد. البته در بعضی از ماموریتها این اطلاعات ارزشمند در دسترس نخواهد بود. بعد از خلاصه ماموریت نوبت به انتخاب تیم و اسلحه می رسد. شما هدایت یك گروه 5 نفره متشكل از فرمانده تیم و دو گروه دونفره آبی و قرمز را به عهده خواهید داشت. هریك از اعضای گروه اسلحه های اولیه و ثانویه ٬ نارنجكهای نورزا (Flashbang) ٬ گاز اشك آور ٬ لادری (برای بسته نگه داشتن درها) و مواد منفجره (برای منفجر كردن درها) با خود حمل می كنند.

         

بطور كلی هریك از اعضای تیم نقش خاصی را ایفا می كنند. سنگین ترین اسلحه ها در اختیار مهاجم (Assaulter) تیم قرار می گیرد. نفوذگر تیم معمولا یک شاتگان حمل می کند. در حالی که پیش آهنگ تیم اسلحه های بی صدا یا کم صدا حمل می کند که به او اجازه می دهد تا هرکس را که مانع پیشروی تیم می شود بدون ایجاد کوچکترین صدا از پای درآورد و سرانجام Team Pacifier اسلحه های بیهوش کننده در اختیار دارد که به او این امکان را می دهد که دشمنان را بدون اینکه آنها را بکشد ، از پای در آورد. در Swat4 شما می توانید از بین انواع مختلف مهمات ، اسلحه های مورد نظر خود را انتخاب کنید که این انتخاب بستگی به ویژگیهای دشمنانی دارد که با آنها روبه رو می شوید.
هنگامی که تیم شما مسلح شد ٬ ماموریت آغاز می شود. اولین ماموریت در یك رستوران چینی اتفاق می افتد. شما باید در یك عملیات خطرناك به جستجوی منطقه پرداخته و مانع خرید و فروش اسلحه بشوید. از آنجایی كه افراد عادی هم در منطقه حضور دارند ٬ شما باید به دقت مراقب اوضاع باشید و كنترل منطقه را بدست بگیرید. شما علاوه بر اینكه كنترل یكی از اعضای گروه را به عهده دارید ٬ می توانید به بقیه اعضای گروه هم دستورات لازم را بدهید. شما در نقش فرمانده گروه می توانید به تیم خود دستور بدهید تا مثلا دری را باز كنند و وارد اتاقی شوند و یا از آنها بخواهید كه اتاق را پاكسازی كنند. همچنین می توانید به هر گروه دستور خاصی بدهید. مثلا از گروه آبی بخواهید كه یك اتاق را پاكسازی كنند در حالی كه كه گروه قرمز اتاق دیگری را جستجو می كند و یا می توانید از تیمتان بخواهید كه از دو جهت مختلف وارد یك اتاق شوند. این روش زمانی مفید است كه شما بدانید متهمان و گروگانها در اتاق حضور دارند. بوسیله حمله از جهات مختلف شما شانس كنترل موقعیت را از دشمنان می گیرید.
Swat4 به شما این توانایی را می دهد تا از زاویه دید بقیه اعضای گروه ، محیط را زیر نظر بگیرید. مثلا می توانید منطقه ای را که توسط تک تیرانداز شما نشانه گرفته شده مشاهده کنید. این کار به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که تک تیرانداز ، متهم را نشانه گرفته است. با این وجود شما قادر به حرکت دادن وی نیستید و فقط می توانید کنترل محیط را از دید او به دست بگیرید. قادر خواهید بود به متهم فرمان خلع سلاح داده و یا به افراد عادی دستور بدهید که روی زمین زانو بزنند تا به راحتی بتوانید به آنها دست بند بزنید. در پایان هر مرحله امتیاز شما ذخیره می شود و بعدا می توانید آن مرحله را دوباره بازی کرده و امتیاز بهتری کسب کنید.

        

هوش مصنوعی به کار گرفته شده در بازی فوق العاده بالاست! تیم شما بسته به نوع ماموریت ، تاکتیک ویژه ای را به کار می گیرد. اگر به آنها دستور بدهید تا دری را منفجر کنند ٬ ابتدا یك نفر مواد منفجره را كار می گذارد و آن را فعال می كند. به محض اینكه در باز شد ٬ یكی دیگر از اعضای گروه گاز اشك آور یا Flashbang را به داخل اتاق پرتاب می کند و به محض اینکه منفجر شد ٬ اعضا با اسلحه های آماده شده وارد اتاق می شوند. اگر آنها كسی را ببینند به او دستور می دهند تا روی زمین زانو بزند و دستهایش را بالا ببرد. اگر شما تیری شلیك كنید ٬ دشمنان تسلیم می شوند ولی اگر تشخیص بدهند كه شما مسلح نیستید و یا اگر اسلحه شما را نبینند ممكن است فرار كنند و شما را مجبور به تیراندازی كنند! در مورد بخش Multiplater بازی اطلاعات زیادی در دست نیست جز اینکه می توانید در مودهای Cooperative, Competitive, Team Oriented و تا سقف 24 نفر به صورت Online بازی کنید.Swat4 مانند بازی سال گذشته کمپانی Irrational یعنی Tribes : Vengeance از Unreal Engine بهره می برد که می تواند جزییات بسیار دقیقی را به نمایش بگذارد.
کاراکترها و اسلحه ها بسیار عالی طراحی شده اند و دموها بسیار طبیعی و بی نقص هستند. جزییات ریز بسیاری در بازی به چشم می خورند مانند پخش شدن تکه های چوب در محیط پس از منفجر شدن درها و یا دود حاصل از انفجار. برای اجرای این بازی حداقل به 1GHz CPU و کارت گرافیک GeForce2 به بالا نیاز دارید ولی اگر می خواهید از تمامی ویژگیهای گرافیکی بازی لذت ببرید ٬ به سیستم بسیار قدرتمندتری نیاز دارید!
با وجود گرافیك و هیجان بسیار بالا و گیم پلی عالی ٬ Swat4 یک بازی بی نظیر در نوع خود به نظر می رسد که همه را به انتظار نشانده است تا در بهار امسال ٬ شاهد یك بازی عالی باشند.

منبع:سایت بازی دات کام

<:P:>

 

نوشته شده توسط امیررضا در  جمعه 21 اسفند 1383  و ساعت 10:03 ق.ظ

ویرایش شده در جمعه 21 اسفند 1383  و ساعت 10:03 ق.ظ

(نظر

 


مطالب پیشین...

 

 

  دعوت نامه

  ویندوز ویستا

  با گوگل از خانه مردم عکس بگیرید

 

  فیلتر شکن در کامپیوتر شما

 

 

 

  طرح محدودیت "مد و لباس" در مجلس تصویب می شود!

 

 

 

 

وبلاگ من ...

  وبلاگ من

  ایمیل من

[yahoo]

 

 

 

 


بایگانی ...

 نویسندگان

امیررضا (71)
احسان (27)


موضوعات

دومین مجانی (12)
معرفی بازی (12)
برنامه مدیریت و محتوا (2)
هاست مجانی (2)
دانلود برنامه (3)
راهنمای بازی (2)
اطلاعیه (3)
ای دی الگال (1)
عبور از پروکسی (5)
اموزش (4)
لوگوی گوگل (4)
کاغذ دیواری (1)
دعوت نامه اورکات (4)
دعوت نامه جی میل (2)
دانلود آهنگ ایرانی (6)
دانلود آهنگ خارجی (2)
اخبار (4)
دانلود بازی (5)
قالب سایت (1)
ابزار های جی میل (2)
رجستری ویندوز (3)
دانلود فیلم (4)
دعوت نامه رینگو (3)
دعوت نامه های ۵ (1)
دعوت نامه یاهوو ۳۶۰ (3)
دعوت نامه پرشین گیگ (6)
دعوت نامه کلوب (1)


 آرشیو

بهمن 1384 (1)
شهریور 1384 (1)
مرداد 1384 (7)
تیر 1384 (22)
اردیبهشت 1384 (35)
اسفند 1383 (32)


صفحات

 

 

لوگو دونی ...

 

 

 

 

Free Software , Film , Music ,Persian Book

 

 haniblog.myblog.ir

 

سيستم هاي مديريت محتوا آفاق

 

http://alijoon.com

 

The Best WebHosting For You

 

 

 

 

New Farsi CMS :: Content Management Systems سیستم مدیریت محتوا فارسی 

 

 

 

 

 

 

شاهزاده ایرانی

 

 

 

game download news learn

 

www.nasl3.net

 

http://www.3mperor.blogfa.com/

 

 

 

 

لینكدونی ...

وبلاگ ایا (-)
افشین (-)
آرشیو لینكدونی

 

جستجو ...

جستجو در بلاگ

------------------------------------------------

تبادل لینک

 

امیرجون((دانلود برنامه اهنگ کارتون)) و ...

 

------------------------------------------------

 

خبرنامه ...

 

آمار وبلاگ...

امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل مطالب :

كل نظرها :

كل بازدید ها :

افراد آنلاین : [online]

 ایجاد صفحه : 0.093  

تابلوی گفتمان

 

 

 

http://216.65.38.226

 

http://astalavista.box.sk

 

سریعترین , امن ترین و کاملترین مروگر حال حاضر را دانلود کنید با حجم 4.5 مگابایت